Site Overlay

O NÁS

Pocházím z pražské lékařské rodiny. 

Doma jsem odmala choval, co mi jen rodiče (ne)povolili – králíky, brouky, želvy, pavouky, gekony, psa… Láska ke zvířatům mě nikdy neopustila, a můj zájem v roce 2011 potvrdilo i razítko na diplomu z Fakulty veterinárního lékařství Veterinární a farmaceutické univerzity Brno.

První pracovní zkušenosti jsem sbíral po boku zkušených veterinářů na veterinární ambulanci HELP a U Gymnázia, nyní již šestým rokem působím na klinice Altavet. I nadále se vzdělávám, v poslední době se prostřednictím účasti na seminářích, workshopech a konferencích detailněji zaměřuji například na urologickou problematiku a chirurgii měkkých tkání.

Jsem si dobře vědom toho, že lidé, kteří svá zvířata vnímají jako plnohodnotné členy rodiny, s nimi chtějí svůj čas trávit smysluplně – ne úporným cestováním a vysedáváním v čekárnách, často navíc v rámci vynuceného čerpání vlastní dovolené – a přesto jim poskytnout tu nejlepší péči. Proto již několik let vyjíždím za svými klienty a pacienty do domácího ošetření.

Ve svém přirozeném prostředí je zvíře zvyklé, chová se klidně, není ve stresu. Jeho páníček se může zeptat na vše, co ho zajímá, mám pro něj vyhrazený dostatek času. Velkou část veterinárních služeb a ošetření je možné plnohodnotně zajistit i u Vás doma – pokud je situace jiná, vždy Vám mohu nabídnout zázemí veterinární ordinace.

Veterina s sebou přináší spoustu výzev, vypjatých okamžiků, přítomnost u smutných událostí typu eutanazie, ale také radostných chvil, inspirativních setkání a obohacujících přátelství navázaných s klienty i jejich zvířaty. Ať se již setkáme v jakémkoli kontextu, budu se snažit Vám i Vašemu mazlíčkovi poskytnout obětavou lékařskou péči a ten nejlepší servis.

Vážím si Vaší důvěry a těším se s Vámi nashledanou!

MVDr. Evžen Šonský